בית אודות מגזר עיסקי מגזר חינוכי רוני שרף מאמרים בלוג צור קשר
עפרה כהן-לוי, מובילת תחום אימון חינוכי

 
עפרה כהן-לוי

 

מאמנת אישית ועסקית מוסמכת, המאתגרת דפוסי חשיבה קיימים ומטמיעה חשיבה מעצימה ומקדמת בקרב מאומניה.
מנחה בכירה, בעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנה, בהנחיית ילדים, נוער ומבוגרים. כותבת תכניות לימוד ומנחה בעיקר בתחומי מנהיגות, יצירתיות ואימון (קואצ'ינג).


בוגרת ביה"ס למחוננים ולמצטיינים: "התיכון שליד האוניברסיטה העברית בירושלים" ומומחית בעבודת אימון והנחיה של מחוננים ומצטיינים במסגרות שונות דוגמת: "פרוייקט רמון" ברמה"ש, "חוכמולוג" בהוד השרון ומרכז המצוינות העירוני באזור.
מטפחת מצוינות אישית ומציעה, לכל סוג אוכלוסיה, למידה חווייתית, עם דגש על התנסויות אישיות ועל ניתוח מורכב ומעמיק שלהן, המוביל ליצירת תובנות חדשות ופורצות דרך.


בעלת היכרות קרובה ורבת שנים עם מערכת החינוך הפורמלי והבלתי-פורמלי ומציעה לכל הקשורים למערכת (מורים/ות, גננים/ות, מנהלים/ות וצוותי חינוך, תלמידים/ות והוריהם, סטודנטים/ות, מרצים/ות, מנחים/ות ומדריכים/ות) תכניות ייחודיות, המבוססות על תכנים מעולמם, מתמודדות עם הקשיים האופיינים להם ומקדמות אותם אל עבר השגת מטרותיהם האישיות או הארגוניות.


זוכת פרס ביה"ס למנהל-עסקים של האוניברסיטה העברית, בו למדה, על הובלת קבוצה בהנחייתה לזכייה בתחרות של יזמות עסקית.

 

ובנימה קצת אישית: אוהבת לפתור תשחצים בזמן הפנוי, מכורה לשעשועוני טריוויה, מוסיקה עברית ישנה וטובה תמיד "עושה לי את זה" ואני מקפידה לרקוד, כל אימת שמזדמן (וכל סגנון הולך!!).


מיישמת בכל יום את המשפט: "חייך/חייכי אל העולם והוא יחזיר לך חיוך ענק" וממליצה עליו בחום לכולם! 
 

 

`
מטנויה-אודות מטנויה-צוות סדנאות חינוך מגזר עיסקי צור קשר